Методичка "Ресурсна скриня" в рамках проєкту «Посилення психологічних навичок педагогів та формування стійкості й ресурсності освітян в умовах дистанційного навчання і пандемії СOVID-19»

Дата: 24.12.2021 12:29

Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у межах проєкту «Посилення психологічних навичок педагогів та формування стійкості й ресурсності освітян в умовах дистанційного навчання і пандемії СOVID-19». Матеріал відображає позицію авторів що не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду «Відродження». В цьому файлі зібрані матеріали-практикуми для вчителів молодшої школи, вихователів дитячих садків та батьків. Ці матеріали стануть допомогою дорослим — для розвитку емоційного інтелекту в дітей, знайомства й роботи з емоціями, профілактики булінгу, створення безпечного простору в класі чи групі. Усі ці інструменти — практичні та прості у використанні.

Автор - Світлана Ройз.

Завантажити повну версію методички зможете, скориставшись покликанням

За матеріалами мережі Інтернет інформацію підготувала Радкевич Л.А.