Тематичне заняття "Зустріч весни"

15.04.2024 року на базі ІРЦ Любешівської селищної ради було проведено тематичне заняття за участі представника Національного природного парку "Прип'ять- Стохід" . Дякуємо за співпрацю та цікаву пізнавальну інформацію про мешканців нашого краю!!!

10:06 15.04.2024

Співпраця з Благодійним фондом "Ранок- Україна"

Колектив комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Любешівської селищної ради висловлює щиру вдячність Благодійний фонд «Ранок-Україна» за чудовий дидактичний матеріал для роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, які фахівці-консультанти будуть використовувати у своїй корекційній роботі

10:05 12.04.2024

День гостинності в Крупівському НРЦ відокремленому дошкільному відділенні "Сонечко"

10 квітня 2024 року колектив комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Любешівської селищної ради взяв участь у Дні гостинності, організований фахівцями відокремленого дошкільного відділення "Сонечко" Крупівського НРЦ.

10:03 10.04.2024

День поширення інформації про аутизм

День поширення інформації про аутизм започаткували, щоб ширити інформацію про цей розлад в усьому світі. Щороку, 2 квітня, ІРЦ Любешівської селищної ради одягається в блакитне на знак підтримки людей з РАС. Ми виховуємо толерантну націю дітей, в майбутньому дорослих, які з розумінням ставляться до людей з даним розладом. В Україні офіційно зареєстровано понад 4 тисячі людей із аутизмом, але представники громадських організацій, які опікуються цим питанням, кажуть, що насправді таких людей набагато більше.

10:01 02.04.2024

Сенсорна інтеграція

Сенсорна інтеграція - процес, під час якого нервова система отримує інформацію від рецепторів всіх відчуттів (дотик, вестибулярний апарат, відчуття тіла або пропріоцепція, нюх, зір, слух, смак), потім організовує їх і інтерпретує так, щоб вони могли бути використані в цілеспрямованій діяльності.

10:07 29.03.2024