Бібліотека для дітей Публічної бібліотеки Любешівської селищної ради

"Щоб ти зробив...".

Літо – найулюбленіша пора року для дітей! Адже можна робити стільки цікавих і веселих речей: відпочивати, подорожувати, купатися, читати книги. А бібліотека – це місце, де затишно , цікаво і корисно можна провести свій час, поспілкуватися з друзями та знайти нових друзів.

17:35 26.07.2023

Лікує природа

В рамках щорічної акції "Зелена аптека" було проведено екологічний захід "Лікує природа". Захід відбувся на березі річки Стохід, де юні учасники дитячої бібліотеки селища Любешів спостерігали за лікарськими рослинами заплави річки.

17:51 26.06.2023

Нас єднає книга

Літо з бібліотекою - це найкраща можливість для дітей читати, пізнавати, займатися творчістю, грати, спілкуватися з однолітками та відпочивати. У бібліотеці для дітей відбулась зустріч з нашими найактивнішими користувачами. Як завжди діти із задоволенням спілкувалися, цікавеньке дізнавалися, загадували бажання на "Дереві мрій" , веселились та грали, а також не забули пригадати правила безпеки влітку. Запрошуємо Вас у чарівний світ - КНИЖКОГРАЙ на зустріч з цікавими книгами. Читайте, насолоджуйтесь та відпочивайте разом з бібліотекою!  Літо з бібліотекою - це найкраща можливість для дітей читати, пізнавати, займатися творчістю, грати, спілкуватися з однолітками та відпочивати.

15:49 16.06.2023

Скарби з бабусиної скрині

В бібліотеці було проведено народознавчу годину «Скарби з бабусиної скрині». Вишивання – це давнє заняття людей в Україні, йому тисячі років! Люди вишивали чарівні рушники, які дарували своїм дітям у далеку й щасливу дорогу. На барвистих рушниках у нас підносять дорогим гостям хліб. Прикрашали рушниками домівку. Але найкращим оберегом була вишита сорочка.

15:34 05.06.2023